Kolejna wygrana UHT SABERS w rozgrywkach uniwersyteckiej ligi hokeja na lodzie EUHL

W minioną środę drużyna UHT SABERS udała się na Słowację do Żyliny, gdzie rozegrała mecz z miejscową drużyną UNIZA Żylina pokonując ją 0:4 w tercjach 0:1-0:1-0:2. Pierwsza tercja, to wyrównana gra obu drużyn, zachowujących dyscyplinę taktyczną, po której drużyna z Oświęcimia zjeżdżała z jednobramkowym prowadzeniem. W drugiej tercji zarysowała się przewaga „SZABLI”, którą przypieczętowali kolejnymi dwoma bramkami. Trzecia tercja przyniosła nam spokojną grę zawodników z Oświęcimia, którzy w pełni kontrolowali przebieg spotkania. Przez cały przebieg meczu można było zauważyć bardzo dobre przygotowanie motoryczne oświęcimskich zawodników, którzy przewyższali swoich rywali po względem szybkości jazdy i rozgrywania krążka. Gratulacje dla drużyny i sztabu trenerskiego UHT SABERS- ta wygrana to dobry prognostyk przed turniejem WINTER CUP 2023, który zostanie rozegrany w Oświęcimiu w dniach 13-15 grudnia bieżącego roku. W turnieju prócz gospodarzy UHT SABERS udział wezmą drużyny: UMB Bańska Bystrzyca, GLADIATORS Trenczyn oraz PHILOSOPHERS Nitra.

Już dziś zapraszamy wszystkich do kibicowania na żywo OŚWIĘCIMSKIM SZABLOM!!!