Zapraszamy do śledzenia zmagań hokejowych czterech europejskich drużyn podczas Vicket Sekler Cup!

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników hokeja do śledzenia Vicket Sekler Cup w Rumunii, które odbędzie się lodowisku Felcsík w Cârța w Rumunii w dniach 9-11 lutego 2024 roku. Nasza drużyna dzisiaj wieczorem wyruszy w trasę autokarem z pod lodowiska przy Chemików 4. To trzydniowe święto hokeja na lodzie obiecuje niezapomnianą dawkę emocji, widowiskowych zmagań oraz atmosferę sportowej rywalizacji. W zawodach zmierzą się drużyny ze Słowacji, Węgier – Spartacus Kosice, Sapientia U23, UNI Győr ETO HC oraz Polski – UHT Sabers Oświęcim.

Po raz pierwszy w tym sezonie zagraniczni przeciwnicy przyjeżdżają do nas z okazji Pucharu Vicketa Seklera. Sekler Cup doczekał się trzeciej edycji w 2024 roku.

Tegoroczny turniej odbędzie się w dniach 9-11 lutego. pomiędzy drużyna UHT SABERS OŚWIĘCIM, UNIVERSITY SPARTACUS Košice , UNI Győr ETO HC oraz gospodarzami – drużyną SAPIENITII U23.

W weekend każda drużyna spotyka się raz ze swoimi przeciwnikami. Tym razem nie zostanie wyłoniony zwycięzca, ponieważ mecze wchodzą w skład sezonu zasadniczego Europejskiej Uniwersyteckiej Ligi Hokejowej. W piątek, sobotę i niedzielę krążek wyląduje na lodzie o godzinach 15:00 i 18:30. Mamy nadzieję, że uda nam się stworzyć na obiekcie dobrą atmosferę, adekwatną do rangi wydarzenia, a przyjezdni widzowie pomogą chłopakom poczuć się naprawdę jak w domu – piszą organizatorzy. Na miejscu w kasie lodowiska będzie można kupić bilety jednodniowe, które obowiązują w dniu meczu na oba mecze i kosztują 15 lei dla dorosłych i 10 lei dla dzieci do lat 14.Transmisję śledzić będzie można pod linkiem: https://sport.vicket.com/competition/euhl-24-02

Sponsorzy:

fot. Archiwum sabers.pl