W miniony weekend 17-18.12.2021 drużyna UHT Sabers Oświęcim rozegrała dwa mecze ze słowacką drużyną Philosophers Nitra…

dwukrotnie pokonując swoich rywali na tafli oświęcimskiego lodowiska. Były to ostanie mecze ligii EUHL rozegrane w roku 2021.

17.12.2021

UHT Sabers Oświęcim – Philosophers Nitra 5:3 (1:1, 1:2, 3:0)

Bramki: 1:0 Yerassov – Prusak – Dudkiewicz 4, 1:1 Hoffmann – Ferkodic – Varga 7, 1:2 Mrazik – Sramaty 26, 2:2 Fus – Sosnowski 29, 2:3 Ferkodic – Buc 34, 3:3 Dudkiewicz – Yerassov 44, 4:3 Piankrat – Fus 51, 5:3 Yerassov 60.

Sabers: P. Kot, Dudkiewicz, Dworzak, Daniliszyn, Sosnowski, Ptashkin, Yerassov, Protsenko, Wytrykus, Najsarek, Klimczyk, Filipowicz, Fus, Piankrat, Prusak, Kaczkowski, Gąsior

Philisophers: Matus, Galik, Ferkodic, Sklenar, Svitac, Sramaty, Pastier, Buc, Novodomsky, Klincok, Lukas, Mrazik, Hoffmann, Varga, Ordogh, Nemcic

Sędziowie: Szymon Urbańczyk i Paweł Pomorzewski (Oświęcim). Kary: 15 – 28 minut. Widzów: 60.

18.12.2021

Philosophers Nitra – UHT Sabers Oświęcim 3:10 (1:3, 1:3, 1:4)

Bramki: 0:1 Yerassov – Dudkiewicz 7, 1:1 Mrazik – Svitac 9, 1:2  P. Kot – Wytrykus 20, 1:3 Piankrat – Sosnowski – Fus 20, 2:3 Sramaty – Mrazik 23, 2:4 Fus – Sosnowski – Piankrat 23, 2:5 Kusak – Filipowicz 27, 2:6 Piankrat – Fus 29, 3:6 Mrazik 41, 3:7 Klimczyk – Fus – Filipowicz 50, 3:8 Piankrat – Fus 52, 3:9 Yerassov – Kusak – Dudkiewicz 57, 3:10 Yerassov – Dworzak 60.

Philisophers: Matus, Galik, Ferkodic, Sklenar, Svitac, Sramaty, Pastier, Buc, Novodomsky, Klincok, Lukas, Mrazik, Hoffmann, Varga, Lindeman, Ordogh, Nemcic

Sabers: P. Kot, Dudkiewicz, Dworzak, Daniliszyn, Sosnowski, Ptashkin, Yerassov, Protsenko, Kusak, Wytrykus, Najsarek, Klimczyk, Filipowicz, Fus, Piankrat, Prusak, Kaczkowski, Gąsior

Sędziowie: Paweł Pomorzewski i Szymon Urbańczyk (Oświęcim). Kary: 47 – 241 minut. Widzów: 80.