Czy masz pasję do hokeja? Czy marzysz o grze w dynamicznej drużynie, gdzie każde spotkanie jest nowym wyzwaniem? Jeśli tak, to ta informacja jest dla Ciebie! UHT Sabers, akademicka drużyna hokejowa, z dumą ogłasza rozpoczęcie rekrutacji na sezon 2024/2025!

Nasz zespół to nie tylko grupa graczy, to wspólnota akademicka. Wierzymy we współpracę, zaufanie i ciężką pracę, które prowadzą nas do sukcesów zarówno na lodzie, jak i poza nim. Dlatego też poszukujemy nie tylko utalentowanych graczy, ale również ambitnych studentów, którzy chcą rozwijać się zarówno sportowo, jak i intelektualnie.

Rekrutacja jest otwarta dla studentów na każdym poziomie studiów. Jeśli czujesz, że masz talent, zaangażowanie i chcesz być częścią czegoś wyjątkowego, to teraz jest odpowiedni moment, aby do nas dołączyć!

W UHT Sabers dbamy nie tylko o rozwój sportowy, ale również o rozwój osobisty każdego z naszych zawodników. Dlatego też oferujemy wysokiej jakości treningi prowadzone przez doświadczonych trenerów, w tym pierwszego trenera Vitaliiego Shlakhova, drugiego trenera i managera sportowego Alekseia Trandina oraz trenera przygotowania motorycznego Marcina Smolarka. W stałym kontakcie z drużyną pozostaje także fizjoterapeuta Arkadiusz Ogaza.

Aby wziąć udział w rekrutacji, prosimy o wypełnienie formularza rekrutacyjnego, dostępnego poniżej.

Po wypełnieniu formularza, prosimy o przesłanie go drogą mailową na adres: application@sabers.pl
W przypadku ewentualnych pytań prosimy o kontakt z managerem sportowym Alekseiem Trandinem: a.trandin@sabers.pl, +48 537 770 431

Nie czekaj! To może być właśnie Twój krok w stronę hokejowych sukcesów i akademickich osiągnięć. Dołącz do UHT Sabers i wspólnie stwórzmy niezapomniany sezon 2024/2025!
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, aby uzyskać więcej informacji i obejrzeć nasze sukcesy. Gotowy na nowe wyzwania? Dołącz do nas już dziś!