Pierwszy mecz między tymi zespołami odbył się na lodowisku – Zimní stadion Slaný. UHT Sabers przystąpili do niego w dobrej formie i nie zawiedli swoich kibiców. Od początku spotkania drużyna z Oświęcimia kontrolowała przebieg gry, co zaowocowało wygraną z wynikiem 7:4.

Drugie spotkanie między UHT Sabers a UK Praha odbyło się na tym samym lodowisku. Tym razem jednak to drużyna gości ponownie triumfowała. Sabers zwyciężyli z wynikiem 8:5. Warto również zaznaczyć, że po tym meczu Sabersi awansowali na drugie miejsce w tabeli, zyskując w ten sposób szansę na jeszcze lepszy wynik w lidze EUHL.

Oczywiście, nie był to łatwy mecz dla Sabers. UK Praha to zespół z ogromnym doświadczeniem i sukcesami na swoim koncie. Jednak drużyna z Oświęcimia potrafiła wykorzystać swoje atuty i pokazać się z dobrej strony.

Warto dodać, że UHT Sabers Oswiecim to drużyna, która w ostatnim czasie notuje znaczny postęp. W swoim składzie ma wielu utalentowanych zawodników, którzy potrafią znaleźć drogę do bramki rywala.

Mecz pomiędzy UHT Sabers Oswiecim a UK Praha był z pewnością jednym z najważniejszych wydarzeń w historii klubu z Oświęcimia. Zwycięstwo w dwóch meczach z tak silnym przeciwnikiem to nie lada wyczyn, który pokazuje, że polska drużyna potrafi rywalizować na europejskim poziomie. Czekamy z niecierpliwością na kolejne występy Sabers i trzymamy kciuki za ich dalsze sukcesy.

Wiecej info na: https://www.euhl.eu/

Galeria zdjęć z poprzednich meczy: