Zapraszamy do śledzenia zmagań hokejowych czterech europejskich drużyn!

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników hokeja na niezwykłe wydarzenie, które odbędzie się na Hali Lodowej MOSiR w Oświęcimiu w dniach 13-15 grudnia 2023 roku. To trzydniowe święto hokeja na lodzie obiecuje niezapomnianą dawkę emocji, widowiskowych zmagań oraz atmosferę sportowej rywalizacji. Głównym punktem programu będzie międzynarodowy turniej uniwersyteckiego hokeja pod nazwą „Małopolska Winter Cup University Ice Hockey Challenge II”, którego Partnerem Tytularnym jest Województwo Małopolskie. W zawodach zmierzą się drużyny ze Słowacji- Gladiators Trencin, Philosophers Nitra, UMB Hockey Team oraz z Polski-UHT Sabers Oświęcim.

Terminarz meczów

Wspaniałe widowisko sportowe zgromadzi zespoły uniwersytetów z różnych regionów, tworząc niepowtarzalną mieszankę umiejętności, pasji i zaciętej rywalizacji. „Małopolska Winter Cup” to nie tylko sportowe emocje, ale również okazja do integracji środowiska akademickiego, wymiany doświadczeń i nawiązania nowych przyjaźni. Podczas turnieju będzie działała równolegle zewnętrzna, rodzinna strefa piknikowa. W otoczeniu zimowej scenerii, będzie można delektować się muzyką, gorącymi napojami, kiełbaskami i prażonymi! Dla najmłodszych i tych nieco starszych przewidziane są konkursy i atrakcje.

Niech każdy, kto kocha hokej, zaznaczy daty 13-15 grudnia 2023 roku w kalendarzu i dołączy do nas na Hali Lodowej MOSiR w Oświęcimiu!

Partnerem Tytularnym wydarzenia jest Województwo Małopolskie, zachęcamy do obejrzenia materiałów: